Bańki mydlane, LOVE i fotobudka – pakiet od PikiBudki

Bańki mydlane, LOVE i fotobudka – Gosia i Filip zamówili u nas cały pakiet usług.

Majowa sobota zaczęła się dość chłodno, lekko wietrznie i pochmurno, ale im bliżej wyznaczonej godziny tym słonce świeciło coraz śmielej. Gdy Młoda Para przyjechała do kościoła pogoda była już wprost rewelacyjna. Piękne słońce, zero wiatru, ciepło lecz nie gorąco… idealnie.

Po ceremonii na Nowożeńców przy wyjściu z kościoła czekały latające bańki mydlane. Bańki były puszczane z dwóch dużych wytwornic, dzięki czemu teren przed kościołem szybko zapełnił się sporą ilością mieniących się w słońcu baniek. Wytwornice działały również podczas składania życzeń, dzięki czemu Gości spokojnie mogli czekać w kolejce do Młodych, podczas gdy ich pociechy latały za bańkami.

Pa mszy św. Weselników przywitał nasz napis LOVE ustawiony w ogrodzie. Duże, świecące litery jak zawsze zrobiły swoją robotę na 100%. Piękne miejsce, piękne oświetlenie, staw, pomost i to wszystko w towarzystwie LOVE – efekt naprawdę wspaniały. Wiele par ustawiało się do romantycznych zdjęć w tle z napisem LOVE.

Wieczorem, gdy tylko zaczęły się tańce i wesele ruszyło z impetem, nasza fotobudka poszła w ruch. Mnóstwo gadżetów, możliwość wybory ilości wydruków, profesjonalna, uśmiechnięta obsługa – to tylko część naszych zalet. Goście zachwyceni atrakcją, a my po raz kolejny upewniłyśmy się, że lubimy to co robimy 🙂

Zapraszam do obejrzenia relacji poniżej i zachęcam do rezerwacji naszych usług. Zamawiając pakiet u jednego usługodawcy, np. bańki mydlane, LOVE i fotobudka, macie mniej stresu, mniej czasu na załatwienie formalności i pewność profesjonalnego wykonania.

1. Bańki mydlane podczas wyjścia Gosi i Filipa z kościoła
2. Napis LOVE na tarasie
3. Fotobudka na weselu
Menu