ciężki dym pierwszy taniec taniec w chmurach

Taniec w chmurach

Każda impreza potrzebuje swojej wisienki na torcie. Jeżeli, potrzebujesz czegoś efektownego, pełnego magii i romantyzmu to najlepszym rozwiązaniem jest tzw. ciężki dym. Bardzo często jest wykorzystywany przez tancerzy i piosenkarki na swoich występach scenicznych. Dlatego nie trudno sobie wyobrazić jego potencjał imprezowy.

Najciekawsze zastosowanie dla niego znajdziemy przy uroczystościach weselnych, w których będzie spełniał rolę idealnego dodatku. Ciężki dym może posłużyć nam w trakcie całego wesela, a nie tylko podczas jednej atrakcji. Możemy go użyć dla przykładu przy wejściu na sale przez młodych, krojeniu tortu, pierwszego tańca, czy podziękowania dla rodziców. Nada on magicznego, bajkowego klimatu, w każdej części naszej uroczystości. Popisy taneczne przybiorą na efektywności, gdy młodzi będą unosić się nad ziemią i dosłownie bujać w obłokach.

Ciężki dym połączony z kolorowym oświetleniem w jednej chwili możemy sprawić że impreza nabierze magicznego klimatu. Ledowe oświetlenie w różnych kolorach dla ciężkiego dymu będzie wartością dodaną. Jest to dodatek, z którego możemy korzystać przy różnych okazjach.

Będzie on idealnym dopełnieniem sesji fotograficznej i filmu weselnego. W tym przypadku również możemy wykorzystać zmienne oświetlenie, by całkowicie odmienić charakter naszych pamiątek ze ślubu.

Dzięki ciężkiemu dymowi w jednej chwili możemy z bardzo romantycznych, bajkowych zdjęć stworzyć fotografie pełne nostalgii, które będą przypominać o najpiękniejszym dniu naszego życia.

Oferujemy wynajem profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu wraz z obsługą na terenie Warszawy, Piaseczna i województwa mazowieckiego. Sprawdź cennik.

Pytania? Skorzystaj z FAQ

Cennik

Menu