napis love

Świecący napis LOVE na wesele to jedna z tych rzeczy, którą warto wziąć pod uwagę przy planowaniu najważniejszej imprezy w Waszym życiu. Można też skorzystać z niego podczas zaręczyn, jak i również podczas sesji zdjęciowej na, przed lub po weselu. Świecący napis prezentuje się pięknie w tle zdjęć, w ciemnym pomieszczeniu lub wieczorem na dworze efekt może być naprawdę genialny. Podświetlany napis dodaje uroku każdej sali i sesji zdjęciowej, sprawia, że wesele jest bardziej “bajeczne” i wyjątkowe.

Można postawić go również na sali tanecznej, obok parkietu, tworzy to bardzo fajny efekt świetlny i film z Waszego tańca będzie wyglądał bardzo wyjątkowo i romantycznie, a wszyscy goście będą patrzyli z zachwytem i na pewno sami zechcą do Was dołączyć. Niech wszyscy goście obecni na weselu będą mieli swoje 5 minut na tle tego świecącego napisu. Niech fotograf zrobi im zdjęcia, które będą bardzo wyjątkową pamiątką. Może być to również świetny sposób na zintegrowanie gości, ponieważ dla wielu członków rodziny może być to pierwsze spotkanie po latach,.Będą mogli robić sobie zabawne i niezapomniane zdjęcia z napisem LOVE w tle.

Napis ten można wykorzystać na wiele sposobów, wszystko zależy od kreatywności i pomysłu młodej pary.

Każdy marzy o wspaniałym weselu, które zapadnie wszystkim w pamięć. W dniu złożenia przysięgi małżeńskiej liczy się miłość dwoja ludzi, którzy stają na ślubnym kobiercu z głową pełną pomysłów na wspólną przyszłość. Spraw radość miłości swojego życia i podaruj jej wielki, świecący napis LOVE.

Oferujemy wynajem dużych, świecących liter LOVE w Warszawie, Piasecznie i okolicach. Napis ustawiany jest w wybranym miejscu przed weselem i odbierany następnego dnia.

LOVE jest z Wami przez całe wesele!!!

Zapewniamy kompleksową obsługę: dowozimy, ustawiamy, uruchamiamy i gwarantujemy przepiękne wspomnienia!

Wymiary i szczegóły:
– wysokość – 120cm
– głębokość – 20cm
– szerokość napisu – ok 4m
– kolor – biały
– regulator jasności

Pytania? Skorzystaj z FAQ

Cennik

Menu