Pierwszy taniec w chmurach? Dlaczego nie…

Dekoracje
Brak komentarzy

Pierwszy taniec w chmurach? Dlaczego nie…

Każda Młoda Para marzy o tym, aby dzień ich ślubu był idealny, a przyjęcie weselne na długo pozostało w pamięci gości. Dlatego bardzo ważne jest, aby zadbać o każdy szczegół uroczystości i zapewnić gościom moc atrakcji i niezapomnianych wzruszeń. Ta jedyna i magiczna noc Waszego wesela musi być po prostu wyjątkowa.

W polskiej tradycji, po uroczystym obiedzie rozpoczyna się bal.  Nowożeńcy są zobowiązani do wykonania tak zwanego „pierwszego tańca”, po którym do wspólnej zabawy dołączają goście. Jest to idealna chwila do zaprezentowania swoich umiejętności szerokiej publiczności. Zatem warto przygotować coś specjalnego, co wyróżni Wasze wesele na tle innych, a ponadto sprawi wielką radość Waszym bliskim. Dlatego watro ponieść się fantazji, wprawić w osłupienie gości i czekać na owacje na stojąco.

Najpierw należy zastanowić się, co chcemy zaprezentować. Ma być romantycznie, czy wesoło? Nostalgicznie, czy z pazurem? Waszym sercom bliższe są sensualna salsa, romantyczny walc, a może szaleńczo zakochane tango? Możliwości jest wiele, ale jedno jest pewne, na twarzach Waszych gości zobaczycie radość, podziw i szerokie uśmiechy. Czego chcieć więcej?

Pomocy w tym jakże trudnym wyborze możecie szukać u profesjonalistów. Niemal każda szkoła tańca ma w swojej ofercie zajęcia taneczne dla przyszłych Par Młodych. Jednakże, aby uniknąć niepotrzebnego stresu i nerwów, do szkoły tańca należy zapisać się odpowiednio wcześniej, czyli kilka miesięcy przed dniem Waszego ślubu. Podczas zajęć profesjonalni tancerze nauczą Was efektownych kroków tanecznych i stworzą niezapomniane widowisko, a co najważniejsze wprawią w ruch wymarzoną suknię ślubną, która w tańcu zaprezentuje się w całej okazałości, delikatnie falując przy każdym obrocie… Perfekcyjnie przygotowany „pierwszy taniec” na pewno będzie zaskoczeniem i nietuzinkową atrakcją na Waszym weselu, a Para Młoda pozostawi po sobie wielkie „WOW” !

Jeśli marzycie o wyjątkowym widowisku i pragniecie zafundować swoim gościom bajeczny pokaz tańca, warto zainwestować w ciężki dym, który sprawi, że poczujecie się jak bohaterowie „Tańca z gwiazdami”. Dym kłębiący się nad parkietem sprawi wrażenie, jakbyście unosili się kilka centymetrów nad ziemią i tańczyli w podniebnych obłokach. „Taniec w chmurach” jest niezwykle modną i efektowną atrakcją w tym sezonie ślubnym, zatem nie powinno go zabraknąć na Waszym weselu.

, ,
Poprzedni wpis
Fotobudka na studniówkę
Następny wpis
Zamykamy wrzesień – fotobudka i love na wesele

Popularne posty

Menu