Opinie naszych klientów

PikiBudka, dziękujemy za świetną i profesjonalną obsługę oraz super zdjęcia, które zostały szybko udostępnione!! Mamy nadzieję, ze jeszcze się spotkamy Pełen profesjonalizm. Polecamy w 100 % !!

Natalia

Polecam z całego serca! Dziewczyny – klasa sama w sobie Wszystko dograne, ogarnięte. Pełen profesjonalizm Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Dziękujemy ! ! !

Dorota

Dlaczego akurat PIKIbudka?
Przede wszystkim to profesjonaliści w każdym calu, a tylko im można w pełni zaufać! Polecam każdemu, kto organizuje imprezę! Nawet na domówkę czy wieczór panieński. Dodatkowo w ofercie napis LOVE! Czego chcieć więcej!

Ania

Gorąco polecam! Wspaniałe dziewczyny , super grafika na pamiątkowych pocztówkach , zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami! Dziękujemy ,że byliście z Nami na 9 i 10 Wielkiej Majówce:)

Justyna

19 sierpnia 2017 r. organizowaliśmy wesele. Wraz z mężem zdecydowaliśmy, że jako atrakcję weselną wybierzemy fotobudkę. Wybraliśmy PIKIBudkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście byli zachwyceni! Panie obsługujące bardzo miłe, asystują przy każdym wykonywanym zdjęciu. Panie mają do dyspozycji mnóstwo gadżetów do zdjęć 🙂 Zdjęcia wyszły fenomenalne niektóre wręcz szalone 😉 Po zakończonej pracy od razu otrzymaliśmy płytę ze wszystkimi zdjęciami w spersonalizowanym pudełku, a zdjęcia dla gości na stronie internetowej zostały umieszczone w niecały tydzień. Szczerze polecamy!

Sandra

Serdecznie polecam! Śliczne zdjęcia, b.mila obsługa i dobra zabawa.

Klaudia

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią!

Menu