Opinie naszych klientów

Doskonała opcja na imprezę, pełen profesjonalizm i rozległe możliwości personalizacji. szczerze polecam!

Łukasz

19 sierpnia 2017 r. organizowaliśmy wesele. Wraz z mężem zdecydowaliśmy, że jako atrakcję weselną wybierzemy fotobudkę. Wybraliśmy PIKIBudkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście byli zachwyceni! Panie obsługujące bardzo miłe, asystują przy każdym wykonywanym zdjęciu. Panie mają do dyspozycji mnóstwo gadżetów do zdjęć 🙂 Zdjęcia wyszły fenomenalne niektóre wręcz szalone 😉 Po zakończonej pracy od razu otrzymaliśmy płytę ze wszystkimi zdjęciami w spersonalizowanym pudełku, a zdjęcia dla gości na stronie internetowej zostały umieszczone w niecały tydzień. Szczerze polecamy!

Sandra

PikiBudka, dziękujemy za świetną i profesjonalną obsługę oraz super zdjęcia, które zostały szybko udostępnione!! Mamy nadzieję, ze jeszcze się spotkamy Pełen profesjonalizm. Polecamy w 100 % !!

Natalia

Gorąco polecam! Wspaniałe dziewczyny , super grafika na pamiątkowych pocztówkach , zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami! Dziękujemy ,że byliście z Nami na 9 i 10 Wielkiej Majówce:)

Justyna

Serdecznie polecam! Śliczne zdjęcia, b.mila obsługa i dobra zabawa.

Klaudia

Dlaczego akurat PIKIbudka?
Przede wszystkim to profesjonaliści w każdym calu, a tylko im można w pełni zaufać! Polecam każdemu, kto organizuje imprezę! Nawet na domówkę czy wieczór panieński. Dodatkowo w ofercie napis LOVE! Czego chcieć więcej!

Ania

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią!

Menu