Uatrakcyjnij swoje wesele

Ślub i wesele to obok narodzin dziecka, najważniejsze wydarzenia dla każdego małżeństwa. Magia chwili, otaczające piękno, podniosła atmosfera i świadomość rozpoczęcia nowej drogi życiowej, sprawiają, że wesele zostaje w pamięci na długie lata. Warto zatem, by było ono udane i sprawiło przyjemność nie tylko młodej parze, ale także zebranym gościom. W tym celu warto wykorzystać dodatkowe atrakcje weselne, które znacznie usprawnią zabawę i wywołają zadowolenie wśród wszystkich zebranych. Jakie atrakcje weselne warto zapewnić?
Upamiętnij chwilę
Jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów na dodatkowe uatrakcyjnienie weselnej zabawy jest fotobudka, bardzo popularny i lubiany element wydarzenia. Umożliwia ona wykonywanie serii zdjęć w różnych charakteryzacjach i konfiguracjach. Fotografie są od razu drukowane. Fotobudka zapewnia dwie ważne zalety. Po pierwsze, to świetna zabawa dla gości, którzy zyskują możliwość “powygłupiania się” i wspólnej zabawy zacieśniającej więzi, po drugie zaś jest to idealny sposób na zdobycie przez gości wyjątkowej pamiątki z najważniejszego wydarzenia z życia ich bliskich. W dzisiejszych czasach, istnieje możliwość wykroczenia dalej poza robienie zdjęć. Istnieją urządzenia, które określane są mianem getselfie, które umożliwiają wykonywanie nawet animowanych gifów. W takim przypadku bardzo istotny jest sposób poruszania się osób, które chcą zdobyć wyjątkową pamiątkę. To jeszcze bardziej rozbudowana wersja fotobudki, która zapewni wiele niepowtarzanych wrażeń.
Ciężki dym – taniec w chmurach
Każdy, kto choć raz uczestniczył w zabawie weselnej, doskonale zdaje sobie sprawę, że najważniejszym wydarzeniem, który na zawsze zapada w pamięć zarówno pary młodej, jak i gości, jest pierwszy taniec. Warto zadbać, by był on wyjątkowy, nie tylko ze względu na udaną choreografię i umiejętności taneczne młodych. Niezwykle istotna jest otoczka, która zapewnia niepowtarzany klimat. Jednym ze sposobów, który stworzy poczucie magicznej chwili jest tzw. ciężki dym – taniec w chmurach. Zjawisko to polega na stworzeniu wyjątkowego nastroju i otoczenia pary tańczącej. W tym celu wykorzystuje się specjalną maszynę, która generuje ciężki dym, zatem taki, który unosi się jedynie przy ziemi. Stwarza on wrażenie, jakby para młoda tańczyła w chmurach, co dodaje romantyzmu i magiczności chwili. Dodatkowo, dym potrafi zamaskować niedoskonałości tancerzy. Jego wyjątkowy klimat pozytywnie wpłynie także na nastrój podczas podziękowań dla rodziców czy ceremonii krojenia tortu.
Dodatkowe atrakcje wpływające na klimat
Dym i fotobudka należą do najbardziej popularnych dodatkowych atrakcji weselnych, jakie młode pary stosują w ciągu ostatnich lat. Istnieją jednak jeszcze inne sposoby na uczynienie klimatu weselnego bardziej magicznym i wyjątkowym. Jednym z nich jest zastosowanie baniek mydlanych, które umilą drogę młodej parze podczas wyjścia z kościoła, a na weselu np. podczas pierwszego tańca. Bańki mydlane idealnie złączą się z nastrojem wywoływanym przez ciężki dym. Istnieją dwie możliwości zaaranżowania oprawy z baniek mydlanych. Pierwszy, to zamówienie profesjonalnego pokazu, a drugi to rozdanie flakoników gościom, którzy sami będą wykonywać mydlane obłoczki. Klimat podczas wesela poprawią także specjalne drobiazgi odwołujące się do tematyki miłości. Popularne stały się świecące napisy “love” czy ramki w stylu instagrama, służące do pamiątkowych fotografii. Podczas wyjścia z kościoła lub pierwszego tańca, można użyć także alternatywnego sposobu uatrakcyjnienia chwili. To pudło z balonami, które zostaną wypuszczone w odpowiednim momencie. Balony wypełnione powietrzem wywołają entuzjazm nie tylko wśród najmłodszych.
Zimne ognie i fajerwerki
W ostatnich latach, coraz bardziej popularne stają się elementy dodatkowych atrakcji, które tak dobrze od lat funkcjonują w kulturze amerykańskiej. Mowa tu o pokazie fajerwerków lub zimnych ogni. To atrakcja, która z pewnością przypadnie chyba każdemu do gustu. Nie tylko czyni chwilę bardziej nastrojową i wprowadza klimat magiczny, ale także zamienia uroczystość weselną w swoiste wydarzenie artystyczne. Warto pomyśleć o tej atrakcji, kiedy młodym zależy na naprawdę niezapomnianych wrażeniach magicznej chwili. Zimne ognie można wykorzystać podczas krojenia tortu czy w dowolnej chwili na parkiecie.
, , , , , , ,
Poprzedni wpis
Fotobudka – Atrakcje weselne – Warszawa
Następny wpis
Fotobudka i litery LOVE Warszawa

Popularne posty

Menu