Fotobudka na studniówkę

Fotobudka na studniówkę = strzał w dziesiątkę!

Studniówka to bez wątpienia najważniejsza i najbardziej wyczekiwana impreza dla każdego maturzysty. Jej potoczna nazwa w rzeczywistości oznacza bal przedmaturalny, który zgodnie z tradycją powinien odbyć się na sto dni przed maturami. W balu biorą udział uczniowie ostatnich klas szkół średnich wraz z osobami towarzyszącymi, nauczycielami i zaproszonymi do wspólnej zabawy rodzicami. Pierwszym tańcem, który otwiera całą ceremonię jest polonez, taniec głęboko zakorzeniony w naszej polskiej kulturze.

Skromne studniówki odbywające się niegdyś na salach gimnastycznych, na dobre zastąpiły szykowne bale organizowane we wnętrzach pięknych hoteli. Młodzież tłumnie przybywa na uroczystość w wieczorowych kreacjach, towarzyszą im kamerzyści i fotografowie, a nad wspaniałą zabawą, która powinna trwać aż do rana czuwają wynajęte zespoły muzyczne lub DJe. Młodzi ludzie pod okiem nauczycieli dokładają wszelkich starań, aby studniówkowa noc była wyjątkowa i niezapomniana. Dlatego warto pomyśleć nad dodatkowymi atrakcjami, które zagwarantują świetną zabawę zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom uroczystości.

Naszą propozycją jest wynajęcie fotobudki, która stanowi nietuzinkową atrakcję na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, a co więcej gwarantuje wspaniałą zabawę dla wszystkich uczestników. W fotobudce goście wykonują serię zdjęć, a po kilkunastu sekundach zdjęcia są już gotowe do odbioru. Zatem młodzież może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia ze swoimi partnerami, przyjaciółmi oraz nauczycielami. Dodatkowymi zaletami tej atrakcji są integracja, wspólna szalona zabawa oraz niecodzienna możliwość wygłupów wraz z nauczycielami J Dysponujemy bardzo dużym wyborem gadżetów, czapek, kapeluszy i śmiesznych okularów. Gwarantujemy nielimitowaną ilość zdjęć oraz indywidualnie zaprojektowany szablon, na przykład z nazwą szkoły. Fotobudka na studnówkę to modna atrakcja, która podkręci każdą zabawę studniówkową, a zdjęcia będą stanowić niezapomnianą pamiątkę na lata. Nie może jej zabraknąć na żadnej studniówce !

Jeżeli szukasz fotobudki na studniówkę to zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo oferujemy obsługę foto-wideo imprezy. W pakietach atrakcyjne ceny.

, , , , ,
Poprzedni wpis
Imprezowy weekend – fotobudka do wynajęcia.
Następny wpis
Pierwszy taniec w chmurach? Dlaczego nie…

Popularne posty

Menu