Fotobudki są obecne na bardzo wielu imprezach, m.in. na weselach

Głównymi korzyściami płynącymi z fotobudek są przede wszystkim świetna zabawa i niesamowite, niepowtarzalne pamiątki weselne. Fotobudki umożliwiają młodej parze i gościom zrobienia takich zdjęć, jakich fotograf nie dałby rady zrobić na żadnej sesji. Fotobudki zazwyczaj są bardzo ciekawym urozmaiceniem wesela, sprawiają, że każdy może wyjść z tej imprezy z własną, unikalną pamiątką, w postaci zdjęć w wersji cyfrowej, lub wydrukowanych na miejscu. Fotobudka będzie obsługiwana przez dwie osoby, które będą służyły pomocą przez całą imprezę, dzięki czemu osoby starsze oraz dzieci mogą się również bawić w fotobudce nie martwiąc się o jej obsługę.

Można skorzystać również z mnóstwa gadżetów, takich jak zabawne okulary, kapelusze, wąsy czy peruki, które sprawią, że zdjęcia będą wyjątkowe. Do wyboru mamy również spersonalizowane szablony, zgodne z motywem przewodnim wesela. Młoda para ma również możliwość wyboru tła do zdjęć, które dopełni całość.

Goście weselni otrzymują wydrukowane zdjęcia i mają możliwość wkleić je do Waszej księgi gości oraz wpisać życzenia. Będzie to na pewno cudowna pamiątka.

Ślub to cudowny moment w naszym życiu, w związku z czym wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Fotobudka na weselu zapewni wiele szalonych wrażeń i mnóstwo śmiechu, a zdjęcia po latach przywołają piękne wspomnienia i uśmiech na twarzy wszystkich, którzy byli obecni. Sprawdź cennik.

fotobudka na wesele
Menu