Opinie naszych klientów

Gorąco polecam! Wspaniałe dziewczyny , super grafika na pamiątkowych pocztówkach , zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami! Dziękujemy ,że byliście z Nami na 9 i 10 Wielkiej Majówce:)

Justyna

Polecam z całego serca! Dziewczyny – klasa sama w sobie Wszystko dograne, ogarnięte. Pełen profesjonalizm Zdjęcia bardzo dobrej jakości. Dziękujemy ! ! !

Dorota

Doskonała opcja na imprezę, pełen profesjonalizm i rozległe możliwości personalizacji. szczerze polecam!

Łukasz

PikiBudka dziękujemy za cudowna zabawę. Polecamy gorąco PikiBudkę- wszystko indywidualnie można sobie wybrać, dobrać (tła, grafika, rodzaj i rozmiar zdjęć, duży wybór dekoracji do zdjęć, przede wszystkim profesjonalne podejście – płytę ze zdj w pięknym personalizowanym etui i album z wklejonymi zdjęciami dostaliśmy tuż po zakończeniu zabawy z fotobudką jeszcze raz DZIĘKUJEMY
 

Katarzyna

Dlaczego akurat PIKIbudka?
Przede wszystkim to profesjonaliści w każdym calu, a tylko im można w pełni zaufać! Polecam każdemu, kto organizuje imprezę! Nawet na domówkę czy wieczór panieński. Dodatkowo w ofercie napis LOVE! Czego chcieć więcej!

Ania

PikiBudka, dziękujemy za świetną i profesjonalną obsługę oraz super zdjęcia, które zostały szybko udostępnione!! Mamy nadzieję, ze jeszcze się spotkamy Pełen profesjonalizm. Polecamy w 100 % !!

Natalia

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią!

Menu