Opinie naszych klientów

Gorąco polecam! Wspaniałe dziewczyny , super grafika na pamiątkowych pocztówkach , zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami! Dziękujemy ,że byliście z Nami na 9 i 10 Wielkiej Majówce:)

Justyna

PikiBudka, dziękujemy za świetną i profesjonalną obsługę oraz super zdjęcia, które zostały szybko udostępnione!! Mamy nadzieję, ze jeszcze się spotkamy Pełen profesjonalizm. Polecamy w 100 % !!

Natalia

19 sierpnia 2017 r. organizowaliśmy wesele. Wraz z mężem zdecydowaliśmy, że jako atrakcję weselną wybierzemy fotobudkę. Wybraliśmy PIKIBudkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście byli zachwyceni! Panie obsługujące bardzo miłe, asystują przy każdym wykonywanym zdjęciu. Panie mają do dyspozycji mnóstwo gadżetów do zdjęć 🙂 Zdjęcia wyszły fenomenalne niektóre wręcz szalone 😉 Po zakończonej pracy od razu otrzymaliśmy płytę ze wszystkimi zdjęciami w spersonalizowanym pudełku, a zdjęcia dla gości na stronie internetowej zostały umieszczone w niecały tydzień. Szczerze polecamy!

Sandra

Serdecznie polecam! Śliczne zdjęcia, b.mila obsługa i dobra zabawa.

Klaudia

Doskonała opcja na imprezę, pełen profesjonalizm i rozległe możliwości personalizacji. szczerze polecam!

Łukasz

PikiBudka dziękujemy za cudowna zabawę. Polecamy gorąco PikiBudkę- wszystko indywidualnie można sobie wybrać, dobrać (tła, grafika, rodzaj i rozmiar zdjęć, duży wybór dekoracji do zdjęć, przede wszystkim profesjonalne podejście – płytę ze zdj w pięknym personalizowanym etui i album z wklejonymi zdjęciami dostaliśmy tuż po zakończeniu zabawy z fotobudką jeszcze raz DZIĘKUJEMY
 

Katarzyna

Korzystałeś z naszych usług? Podziel się opinią!

Menu